Umran Oto Online İşlem Merkezi

UMRAN BAĞIMSIZ ARAÇ EKSPERTİZ MERKEZLERİ
Online İşlem Merkezi Gizlilik Politikası

Bu gizlilik politikası ile Umran Plus Otomotiv Sanayi Ve Ticaret A.Ş.'nin bir hizmeti olan Umran Plus Online İşlem Merkezi (Gizlilik politikasında "Umran Online" olarak anılacaktır) üzerinden kullanıcıların Umran Online'da bulunan kişisel bilgilerinin kullanımı ve korunması düzenlenmektedir.

Kullanıcıların kişisel bilgileri, adı – soyadı, doğum tarihi, telefon numarası, e-posta adresi, T.C kimlik numarası gibi kullanıcıyı doğrudan ya da dolaylı olarak tanımlamaya yönelik her türlü kişisel bilgi olup, bu gizlilik politikasında "kişisel bilgiler" olarak anılacaktır.

Umran Online kullanıcılarının kişisel bilgileri, bu gizlilik politikası ile belirlenen esas ve kapsam haricinde hiçbir şekilde kullanılmayacak ve ancak kullanıcının açık rızası ile üçüncü kişilerle paylaşılacaktır.

Umran Online, kişisel bilgilerin ve Umran Online kullanıcılarının gerçekleştirmiş olduğu işlem bilgilerinin güvenliğini ve gizliliğini sağlamak için gerekli önlemleri almaktadır. Umran Online bu amaçla, başka programlar kullanabilir. Ancak, Umran Online tarafından gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin almasına karşın internet sitesine ve/veya sisteme yapılan saldırılar sonucunda kişisel bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, Umran Plus Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin bu nedenle herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Kullanıcıların bilgileri gerekli korunma yöntemleri kullanılarak korunuyor ve erişim izni olmadan (Umran Online üzerinde SMS ile hızlı giriş) bilgilere erişim veya değiştirme izni verilmemektedir.

Umran Online, kişisel bilgileri ölçümleme çalışmaları, reklam, tanıtım, pazarlama ile sair iletişim faaliyetleri amacıyla kullanabileceği ve Grup Şirketleri ile iş ortaklarıyla paylaşabileceği gibi Umran Online tarafından sunulan hizmet kalitesinin arttırılması ve site faaliyetlerinin daha iyi şekilde yürütülmesi amacıyla da kayıt altına alınabilir ve kullanabilir.

İdari kurumlar ve adli kurumlar tarafından gelen talepler ve bildirimler doğrultusunda kişisel bilgiler, Gizlilik Politikasına uygun olarak adli ve idari kurumlar ile paylaşılabilir.

Kullanıcının kişisel bilgileri; gerçekleştirilen işlemlerde gerekli görülmesi halinde, sürecin hızlandırılması ve kullanıcılar arasındaki iletişimi sağlamak amacıyla işleme dahil olan diğer kullanıcı ile paylaşılabilir.

Umran Online internet sitesini ziyaret eden ve/veya Umran Plus Mobil uygulamasını kullanan her kullanıcı, Umran Online gizlilik politikası hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.